עכשיו כשהורדנו מסכות והשמיים שוב פתוחים, מחשבה על קפיצה קטנה לחו"ל היא בדיוק מה שרבים צרכים. עם זאת, אומנם חזרנו לתחושת שגרה, אך לרגע אין להיות שאננים, ופה אנחנו מבקשים להבהיר עד כמה ביטוח נסיעות לחו"ל צריך להיות חלק ממה שאורזים, ואף במיוחד בתקופה זו כאשר הבריאות אינה מובנת מאליה והקורונה עדין חלק מהמשוואה. מתלבטים? מוזמנים לעבור על 6 סיבות משכנעות!

בחו"ל ביטוח הבריאות הממלכתי אינו רלוונטי

רבים אינם מודעים לעובדה שכל פנייה פשוטה לרופא המקומי (בחו"ל) עשויה להסתכם בהוצאה משמעותית. חשוב להבין שבחו"ל ביטוח הבריאות הממלכתי אינו תופס, ועל כן בין אם נזדקק לעבור אצל רופא משפחה, לעשות גבס וכדומה, נוציא סכום משמעותי, וזאת עוד לפני שדיברנו על תהליכים מעט יותר מורכבים, כמו כמה ימי אשפוז. מכאן שאין שאלה, בהחלט כדאי לעשות ביטוח בריאות חו"ל. אם כדי לחסוך ואם כדי לצאת לטיול שכה חיכיתם לו בתחושה רגועה.

נוסעים עם סך הכבודה הרצויה

רוצים לצאת לטיול בחו"ל עם ציוד יקר ערך? עם המחשב, עם הטלפון הלווייני, עם המצלמה המקצועית, עם התכשיטים היוקרתיים וכדומה? בהחלט מוטב שיהיה לכם ביטוח נסיעות שכולל התייחסות לביטוח כבודה, ואף במיוחד אם היעד ידוע כגן עדן לכייסים. ביטוח מעין זה אומנם חשוב מבחינה כספית, אך לא פחות גם מבחינה נפשית.

 

 

לא מוותרים על אתגרים

עבור רבים הטיול מתחיל רק כאשר מגיעים לנקודת ההתחלה של הטרק, כאשר נרשמים לספורט אתגרי, או כאשר שמים את התיק על הגב וכובע על הראש. מתחברים? אם כן עבורכם בהחלט הכרחי לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל שכולל הרחבות מתאימות – בהתאם לאופי של הטיול. מכאן  ממש כפי שלפני כל יציאה לטרק מוודאים שמרגישים טוב, שיש כובע, מפה, אמצעי תקשורת וכמובן כמות מספקת של מים, כך גם מוודאים שיש ביטוח שמעניק רשת ביטחון עבור כל תרחיש אפשרי, כאשר מוטב להוסיף כיסוי שמעניק שירותי איתור וחילוץ.

לא נכנעים למצב הרפואי

רבים מהאנשים נמנעים לצאת לטיול בחו"ל בשל חשש מסיבוך רפואי. יש אנשים שיש להם היסטוריה רפואית (מחלות לב, בעיות גב וכדומה). יש נשים בהיריון שחוששות שיזקקו לעבור בדיקות במהלך הטיול, או לקבל טיפולים וכדומה. מכאן שטוב לדעת שגם אם נקודת המוצא הרפואית נחשבת מאתגרת, עדיין ניתן לצאת לנפוש בראש שקט, כמובן כל עוד בוחרים בביטוח בריאות מתאים ומצהירים כנדרש על המצב הרלוונטי.

מעניק ביטחון ושקט

רבים יוצאים לטיול לצד התרגשות שמהולה בתחושת חרדה. עבור אנשים מעין אלו מוטב לדעת שהם מכוסים מכל הכיוונים, כך שנקודת המוצא תהיה הרבה יותר רגועה. בין היתר טוב לדעת שניתן לעשות כיסוי שמעניק מענה לנזקי גוף ורכוש שהם תוצאה של איתני טבע, כגון רעידת אדמה או סופת הוריקן.

לסיכום

עתה כאשר ברור מדוע הכרחי לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, רק נותר להציע להיעזר בברוקר ביטוח אובייקטיבי – ביטוח בטאץ'! מדובר בדרך הכלכלית, האמינה והמהירה ביותר. לעומת חברות ביטוח אחרות, ביטוח בטאץ' עובד מול אינספור חברות מובילות, כך שע"י פנייה מקוונת משיגים בתוך כמה שעות את ההצעה הטובה והמדויקת ביותר. נסיעה נעימה!