שיטת הטיפול של מרכז רפאל נחשבת מזה שנים רבות לאחת מהשיטות המבוקשות בתחום של טיפול הוליסטי, כאשר את ההצלחה של החברה ניתן לזקוף לזכות אלפי המטופלים אשר דיווחו על רמת שביעות יוצאת דופן כתוצאה מתמהיל הטיפול. שיטת הטיפול של המרכז היא שיטה שפותחה כבר לפני כשלושים שנה, ועדיין מיושמת במרכז רפאל בהצלחה יתרה. מהי השיטה ומדוע מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם לחזק את הגוף כמו גם הנפש? להלן הפרטים.

שיטה מבוססת הצלחה

כפי שהסביר ד"ר פרטר, המודעות של האדם משפיעה באופן דרמטי על תהליך ההחלמה כמו גם הריפוי. שיתוף הפעולה המתבצע במסגרת של רפואה הוליסטית מתקדמת הוכיח את עצמו, ועדות לכך ניתן למצוא בשורה ארוכה של מטופלים אשר דיווחו על שינוי דרמטי במצבם הנפשי והמנטלי, כתוצאה ממעטפת ממוקדת במגוון תחומים. באתר הרשמי של המרכז בכתובת https://rephael.co.il/ תוכלו לקבל את כל המידע כמו גם לצפות בסרטונים של מטופלים שדיווחו על ההשפעה של השיטה עליהם או על בני המשפחה והקרובים.

הכירו את שיטת הטיפול של מרכז רפאל

שיטת הטיפול של מרכז רפאל – רפואה הוליסטית מתקדמת

את מרכז רפאל הקים ד"ר רפי פרטר שפיתח שיטת אבחון כמו גם טיפול המתבצעת במסגרת רב מערכתית, כל זאת מתוך מטרה לעורר את מנגנון הריפוי הטבעי של הגוף. השיטה נותנת מענה בעבור קשת רחבה של בעיות רפואיות אך גם נפשיות כמו: קשיי גיל המעבר והגיל השלישי, פציעות ספורט, דלקות אוזניים, כאבי ראש, טיפולי פוריות ועוד. הסיבה לכך כי הטיפול ניתן במסגרת של שיטה המתמקדת בזיהוי של כאב ותוך שימת דגש על טיפול המאפשר לגוף להבריא את עצמו, גם במצבים אקוטיים. צריך לציין כי שיטה זו אינה מהווה תחליף לביקור רופא וקבלת טיפול קונבנציונלי, אולם באמצעות השיטה ניתן בהחלט להוביל ליצירה של איכות חיים משופרת שלוקחת בחשבון את ההיבט של הריפוי הטבעי, בכל הקשור ליצירה של מערך תמיכה הוליסטי המתמקד בבעיה ומאפשר לגוף ליצור מערך תמיכה שלא רק תורם לבריאות אלא גם מאפשר להפחית את השימוש בתרופות או בהליכים כירורגיים מורכבים.

כל בעיה מתחילה קודם כל מאבחון

הסוד של השיטה נובע קודם כל מהיכולת לבצע אבחון מדויק של טיב הבעיה הרפואית, כחלק מהבנה כי כל בעיה מתחילה קודם כל באבחון נכון ומדויק. יכולות הריפוי הטבועות בכל אחד ואחת מאיתנו הן בעלות כוח עוצמתי בכל הקשור בטיפול בבעיות רפואיות כמו גם נפשיות, ועל כן מדובר בשיטה שמצליחה ליצור תמהיל אפקטיבי המבוסס על שלוש בדיקות עיקריות: בדיקת החוליות ועמוד השדרה, בדיקה של הלשון כמו גם הדופק וכן בדיקת מערכת השרירים. הבדיקה עצמה מתבצעת באופן ידני והיא נועדה לבחון את התפקוד הלקוי של מערכות הגוף ובהתאם לכך לבנות תוכנית טיפול פרטנית. חשוב לציין כי המרכז והשיטה מיועדים לכל חתך האוכלוסייה ובהתאם לאבחון נקבע סדרה של טיפולים הוליסטים שיכולים לא רק לחולל שינוי עצום בתחושה אלא גם ליצור מערך שיוביל לחיזוק הגוף כמו גם הנפש, באופן המאפשר ליצור מערך תמיכה הוליסטי מבוסס הצלחה.

לסיכום

פנייה למרכז רפאל אשר מתמחה בתחום הרפואה המשלימה מהווה דרך מצוינת ליצור מעטפת טיפולית בהתאמה אישית. הצוות המקצועי של המרכז כמו גם הדגש שניתן על הצרכים של כל מטופל הוא זה שהופך את השיטה לבעלת פוטנציאל אדיר למגוון רחב של בעיות רפואיות, כל זאת כחלק מהבנה כי מנגנון הריפוי הטבעי של הגוף בשילוב טיפולים הוליסטים הוא בעל משמעות אדירה הן מבחינת היכולת ליצור אבחון מדויק ותוכנית פרטנית. הניסיון ארוך השנים כמו גם ההצלחה של המטופלים מוכיחה בעבור רבים את החשיבות של חיזוק הגוף והנפש, לטובת החלמה וחיזוק הגוף.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.