שילוב של קולגן בשגרת האימונים: מדוע מדובר בנדבך חשוב?

כאישה את משקיעה לא מעט זמן ומאמץ בחדר כושר או באימונים אישיים, מתוך מטרה ליצור תהליך חיטוב שיוביל גם לירידה במשקל אבל גם להעלאת מסת השריר, שיפור סיבולת לב ריאה וכן חיזוק מסת העצם. מעבר לתפריט חיטוב המותאם ל BMR, צריך לקחת בחשבון כי תהליך חיטוב המתבצע בצורה נכונה כולל גם שימוש בתוספי תזונה, כמו אבקת חלבון.

נשים מפורסמות רבות סיפרו בראיונות כי הן משתמשות באופן קבוע בתוספי תזונה כמו אבקת קולגן כאשר ביניהן ניתן למצוא אחת משלנו – גל גדות וכן כוכבות בסדר גודל עצום כמו ג'ניפר לופז ואנג'לינה ג'ולי. מאחר ונשים רבות חוששות לקחת אבקת חלבון, רצוי כבר עכשיו לקרוא מאמר שמפרט על ההתאמה של המוצר לנשים, וזאת מתוך מטרה כי גם את תוכלי להצטרף למהפכה הבריאותית שמשנה את ענף הספורט מקצה אל קצה.

אבקת קולגן לנשים: טבעית ואפקטיבית

אבקת חלבון קולגן לנשים היא אבקה המכילה כמות גבוהה של חלבון וכן סיבים תזונתיים לצד חומצות אמינו. מדובר בפיתוח יוצא דופן של אבקת חלבון המיועדת לנשים, כחלק מהבנה כי הורמון הטסטוסטרון המצוי אצל גברים נמצא בכמות מזערית מאוד אצל נשים, ועל כן היכולת לפתח את השריר באמצעות אימוני כוח הוא מאתגרת יותר. מאחר ויותר ויותר נשים כבר אינן חוששות להגיע לחדר כושר ולבצע אימוני כוח אינטנסיביים, האבקה הטבעית הזו מהווה דרך מצוינת ליצור השלמה לתזונה וכן להפחית את העומס על הגוף. משבוע לשבוע ניתן להבחין בשיפור משמעותי, וזאת בשל היכולת לצרוך באופן קבוע פורמולה איכותית שאותה ניתן לשתות לפני או אחרי האימון, כולל בימים שבהם את לא מבצעת את האימונים שלך. חשוב לציין כי גם את טבעונית, תוכלי לבצע רכישה של אבקת חלבון המבוססת על בסיס צמחי ואותה ניתן לרכוש בשלושה טעמים לטובת קבלת השלמה תזונתית.

אבקת חלבון לנשים: התאמת האבקה שתשדרג את האימונים שלכן

מהם היתרונות של אבקת חלבון לנשים?

אבקת חלבון לנשים היא למעשה תוסף תזונה המכיל ריכוז גבוה של חלבון לצד חומצות BCAA. מדובר בחומצות אמינו שמהוות חלק בלתי נפרד מאבני היסוד של רקפת השריר, ועל כן הן האבקה מעניקה לנשים יתרונות מובהקים הכוללים בין היתר התגברות על חסכים תזונתיים, יתרון מטובלי וכן התאוששות טובה יותר מהאימון. למעשה, כאשר את מתאמנת נוצר גירוי גבוה של השריר וכתוצאה ישירה מכך גם הרס של סיבי השריר. ככל שמפעילים יותר עומס על השרירים במסגרת של אימון כוח כמות האנרגיה פוחתת ובהתאם לכך הגוף צריך לבנות מחדש את השריר. על כן, חומצות האמינו וכן החלבון נספגים מהר בגוף ובהתאם לכך גורמים הן לתחושת שובע לאורך זמן והן לטובת בנייה של השריר, באופן יעיל וללא תופעות לוואי. האבקה פותחה במיוחד בעבור נשים שמתאמנות באופן קבוע במסגרת של אימוני סיבולת או כוח, כחלק מיכולת להתאושש לקראת האימון הבא כמו גם לצרוך את כמות החלבון היומית המומלצת, כאשר באבקה המותאמת לנשים מדובר בריכוז גבוה במיוחד של 20 גרם. יתרון נוסף נובע מתוך היותה של האבקה מאושרת ע"י משרד הבריאות בשל היותה טבעית לחלוטין ועל כן תוכלי להיות בטוחה כי את רוכשת פורמולה ייחודית ובעלת אפקט עצום על שגרת האימונים.

לסיכום, כאישה שרוצה להגיע להישגים ספורטייבים באופן בטוח, היכולת לבצע רכישה של אבקת חלבון אותה ניתן להזמין דרך האינטרנט מהווה הזדמנות מצוינת ליצור שינוי ממשי, כחלק מתהליך חיטוב ופיתוח שריר המתמקד בפעילות גופנית סדירה לצד תזונה מסודרת אותה בהחלט רצוי לשלב עם אבקת חלבון שפותחה ביותר בעבור נשים ובאמצעותה תוכלי לשדרג את האימונים.